Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fanoušci

Přátelé Baníku : GKS Katowice         Spartak Trnava    

Nepřátelé Baníku : AC Sparta Praha, Slavia Praha, 1.FC  Brno, SFC Opava                              

 

DOMÁCÍ KOTEL - kotel v uplynulé sezóně čítal v závislosti na soupeři od 200 do 600 hlav. jde především o mladé chachary, protože starší výjezďáci se z pohodlnosti do aktivit kotle nezapojují a stojí vedle. na jaře došlo k přemístění kotle za branku, protože ve vymezeném sektoru před sebe nemůžeme ani vyvěsit vlajku.

 

VÝJEZDY - na všech svých zápasech jsme se ukázali v jednoznačně větším počtu než soupeř na bazalech. nejméně nás bylo na pátečním předposledním kole v příbrami - 39, nejvíce samozřejmě na derby v opavě - přes 1000. výborné byly především počty v praze - sparta 450, slavia 380, žižkov 170 a bohemians 120 (pátek).

 

DRUŽBY - nejstarší (od roku 1979) byla naše družba s fans unionu cheb. po bankrotu chebského fotbalu se z chebu stal spíše fanklub baníku. od roku 1988 udržujeme družbu se slovenským spartakem trnava a od roku 1996 s polskými gks katowice. obě naše nynější družby fungují na velmi dobré úrovni.

 

SKUPINY - do této kategorie se dá zařadit pouze "apple commando". fungují i další malé spolky, ale nejde o žádné ultra skupiny. jednotliví členové se mísí a celkově vystupujeme jako společný tábor, což platí i pro "apple commando".Možná stojí ještě za zmínku Pražská divize¨cca .30 lidí) 

REPREZENTACE - bylo tomu jinak, ale teď platí baník proti všem ...